Stała obsługa prawna firm

Na czym polega stała obsługa prawna?

Stała obsługa prawna świadczona przez kancelarię prawną jest rodzajem usługi, w ramach której klient może korzystać z pomocy prawników wtedy, gdy ma taką potrzebę. Zakres obsługi prawnej jest zawsze uzgadniany między kancelarią prawną a przedsiębiorcą, przy uwzględnieniu jego potrzeb, oczekiwań oraz profilu prowadzonej działalności gospodarczej.

obsługa prawna firmJakie usługi wchodzą w zakres stałej obsługi prawnej?

W zakres stałej obsługi prawnej świadczonej przez kancelarie prawnicze przedsiębiorcom, najczęściej wchodzi:
- poradnictwo prawne – polegające na rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorcy, często świadczone w formie doraźnych porad prawnych przez telefon;
- analiza dokumentów – polegająca na  rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorcy, oparta o analizę przesłanej dokumentacji;
przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów;
- windykacja wierzytelności;
- reprezentacja przedsiębiorcy w sporach sądowych;

Korzyści korzystania ze stałej obsługi prawnej

Korzystanie ze stałej obsługi prawnej niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z głównych i bezcennych jest oszczędność czasu i nerwów. Przeciętnych przedsiębiorca nie korzystający z obsługi prawnej, w sytuacji nagłego pojawienia się problemu natury prawnej musi  poświęcić dużą ilość czasu na znalezienie eksperta w konkretnej dziedzinie. Dodatkowo jest on poddany presji czasu, bowiem niektóre problemy wymagają szybkiego działania z uwagi na krótkie terminy. Z doświadczenia naszej kancelarii, często zdarza się, iż do kancelarii prawnych przedsiębiorcy przychodzą za późno, gdy nie wiele można już w sprawie zrobić, bowiem przedsiębiorca działając sam zaniechał niezbędnych kroków prawnych. Kolejną korzyścią jaka niesie za sobą korzystanie z stałej obsługi prawnej jest zwiększone bezpieczeństwo, kompleksowość usług oraz możliwość z korzystania z pomocy prawnej w dowolnym momencie. Nie zapominajmy, iż stała obsługa prawna to również możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, bowiem przedsiębiorcy korzystający ze stałej obsługi prawnej ponoszą niższe koszty w porównaniu  z kosztami  jednorazowych i doraźnych usług prawnych. Dodatkowo korzystanie ze stałej obsługi pranej kancelarii wyłącza potrzebę utrzymywania własnego działu prawnego, który to generuje znaczne koszty.

Stała Obsługa Prawna Firm

Obsługa Prawna Przedsiębiorców, Urzędów, Instytucji

Doświadczeni prawnicy - specjaliści z naszej Kancelarii Adwokackiej pomogą rozwiązać każdy problem, który napotka Twoja firma. W zależności od Twoich potrzeb dostosujemy zakres świadczonych usług oraz wysokość miesięcznego abonamentu, dlatego jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem ze stałej obsługi prawnej umów się na spotkanie. Obsługujemy zarówno firmy usługowe, handlowe jak i produkcyjne.  Numer telefonu, adres korespondencyjny oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce KONTAKT. Zapraszamy do siedziby naszej Kancelarii Adwokackiej w centrum Rzeszowa. Zakres usług jaki realizuje Kancelaria Prawna Rzeszów znajduje się na naszej stronie.