Na czym polega stała obsługa prawna firm

Stała obsługa prawna firm i przedsiębiorców świadczona przez kancelarię prawną jest rodzajem usługi, w ramach której klient może korzystać z pomocy doświadczonych prawników specjalistów z prawa handlowego i gospodarczego wtedy, gdy ma taką potrzebę. Zakres obsługi prawnej jest zawsze uzgadniany między kancelarią prawną a przedsiębiorcą, przy uwzględnieniu jego potrzeb, oczekiwań oraz profilu prowadzonej działalności gospodarczej.

obsługa prawna firmJakie usługi wchodzą w zakres stałej obsługi prawnej firm?

W zakres stałej obsługi prawnej świadczonej przez kancelarie prawnicze przedsiębiorcom, najczęściej wchodzi:
- porady prawne – polegające na rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorcy, często świadczone w formie doraźnych porad prawnych przez telefon;
- analiza dokumentów – polegająca na  rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorcy, oparta o analizę przesłanej dokumentacji;
przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów;
- windykacja wierzytelności;
- reprezentacja przedsiębiorcy w sporach sądowych;

Korzyści korzystania ze stałej obsługi prawnej

Korzystanie ze stałej obsługi prawnej niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z głównych i bezcennych jest oszczędność czasu i nerwów. Przeciętnych przedsiębiorca nie korzystający z obsługi prawnej, w sytuacji nagłego pojawienia się problemu natury prawnej musi  poświęcić dużą ilość czasu na znalezienie eksperta w konkretnej dziedzinie. Dodatkowo jest on poddany presji czasu, bowiem niektóre problemy wymagają szybkiego działania z uwagi na krótkie terminy. Z doświadczenia naszej kancelarii, często zdarza się, iż do kancelarii prawnych przedsiębiorcy przychodzą za późno, gdy nie wiele można już w sprawie zrobić, bowiem przedsiębiorca działając sam zaniechał niezbędnych kroków prawnych.

Obsługa prawna firm Rzeszów

Kolejną korzyścią jaka niesie za sobą korzystanie z stałej obsługi prawnej jest zwiększone bezpieczeństwo, kompleksowość usług oraz możliwość z korzystania z pomocy prawnej w dowolnym momencie. Nie zapominajmy, iż stała obsługa prawna to również możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, bowiem przedsiębiorcy korzystający ze stałej obsługi prawnej ponoszą niższe koszty w porównaniu  z kosztami  jednorazowych i doraźnych usług prawnych. Dodatkowo korzystanie ze stałej obsługi prawnej kancelarii wyłącza potrzebę utrzymywania własnego działu prawnego, który to generuje znaczne koszty w prowadzeniu firmy.

Obsługa Prawna Spółek w Rzeszowie

Doświadczeni prawnicy - specjaliści w zakresie prawa gospodarczego z naszej Kancelarii Prawnej pomogą rozwiązać każdy problem, który napotka Twoja firma. W zależności od Twoich potrzeb dostosujemy zakres świadczonych usług prawnych oraz wysokość miesięcznego abonamentu, dlatego jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem ze stałej obsługi prawnej w abonamencie umów się z nami na spotkanie.

Zapewniamy usługi prawne dla firm w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Tarnowie, Tarnobrzegu, Łańcucie, Stalowej Woli, Leżajsku, Jarosławiu, Przeworsku, Dębicy, Mielcu, Brzozowie, Ropczycach, Kolbuszowej, Strzyżowie, Sanoku, Dukli, Miejscu Piastowym, Iwoniczu i Rymanowie Zdroju.

Nasze usługi prawne dla firm świadczymy zarówno dla firm transportowych, spedycyjnych, kurierskich, logistycznych, usługowych, handlowych jak i produkcyjnych. Numer telefonu, adres korespondencyjny oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce KONTAKT. Zapraszamy do siedziby naszej Kancelarii Adwokackiej w centrum Rzeszowa. Zakres usług jaki realizuje Kancelaria Prawna Rzeszów znajduje się na naszej stronie.

Obsługa prawna spółek - Kancelaria adwokacka Rzeszów