Kancelaria Adwokacka
adw. Kinga Duduś

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Duduś w Rzeszowie świadczy kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, zarówno w sprawach sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa gospodarczego, prawa pracy jak dochodzenie należności, rozdzielność majątkowa, oddalenie powództwa o rozwód, dział spadkunaruszenie dóbr osobistych, stwierdzenie nabycia spadku oraz dochodzenia odszkodowań w tym: odszkodowań za wypadek autemodszkodowań za wypadek przy pracy, odszkodowań za wypadek w pracy oraz w drodze do pracy, odszkodowań za błędy medyczne, odszkodowania za służebność przesyłu, za wypadek na chodniku, odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie za bezumowne korzystanie, odszkodowanie za wypadek na wakacjach, odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym, odszkodowania za wypadek w gospodarstwie rolnym, odszkodowanie za potrącenie na pasach oraz za potrącenie rowerzysty, inne .. .

Poza reprezentacją klientów przed sądami, organami administracji, podmiotami postępowania przygotowawczego (m.in. Policja i Prokuratura), Kancelaria Adwokacka oferuje także doradztwo prawne, pomoc przy prowadzeniu negocjacji, przygotowywanie fachowych i wszechstronnych opinii prawnych, opracowywanie projektów i analizę umów przedstawionych przez Klientów.

Kancelaria Adwokacka Rzeszów

Nasza Kancelaria Adwokacka Rzeszów zapewnia małym i średnim podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym doradztwo i pomoc prawną na najwyższym poziomie, a także wspieranie ich w podejmowaniu trudnych decyzji i budowaniu świadomości prawnej. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej z prowadzonych spraw. Jako adwokaci z Rzeszowa obsługujemy również i reprezentujemy klientów z Łańcuta, Mielca, Niska, Nowej Sarzyny, Ropczyc, Dębicy, Tarnowa, Tarnobrzega, Brzeska, Jarosławia, Jasła, Przemyśla, Przeworska, Radymna, Krosna, Kolbuszowej, Kamienia, Sanoka, Sędziszowa, Sieniawy, Strzyżowa, Stalowej Woli, Leska, Leżajska, Strzyżowa, Brzozowa.

Nasza Kancelaria Prawna w Rzeszowie realizuje nowoczesne doradztwo prawne pozwalające na rozwiązywanie najtrudniejszych problemów związanych z życiem codziennym oraz tematyką prowadzenia działalności gospodarczej. 

Warunki współpracy ustalane są indywidualnie z Klientami w oparciu o wcześniejszą analizę sprawy.

Na co dzień współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi na Podkarpaciu, Agencją Bezpieczeństwa Transportu Paweł Miąsik oraz brokerem ubezpieczeniowym Galicja Brokers Sp. z o.o.