Kancelaria Adwokacka
adw. Kinga Duduś

Adwokat Lesko

adwokat lesko

Obsługa prawna firm w Lesku

Prowadzimy obsługę prawna firm z Leska w formie abonamentu (stale) oraz w formie doraźnej. Dopasowujemy pomoc prawną do profilu każdej firmy oraz do oczekiwań właściciela. Specjalizujemy się przede wszystkich w prowadzeniu spraw dla firm transportowych, logistycznych, przewozowych. Z naszych usług korzystają także firmy produkcyjne oraz firmy usługowe.

Klientów, z którymi współpracujemy obsługujemy na każdym etapie postępowania w tym:

- przygotowawczego przed organami ścigania,
- sądowego w pierwszej i drugiej instancji,
- kasacyjnego i wykonawczego.

Pomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczej zgodnie z przepisami prawa. Przygotowujemy regulaminy i umowy do podpisania przez klientów oraz analizujemy i interpretujemy umowy do podpisania aby uniknąć nieporozumień związanych z niekorzystnym zapisem postanowień umowy. Skutecznie dochodzimy należności z zawartych umów, niezapłaconych faktur, nierzetelnie wykonanych robót. Pomagamy również w odpowiedziach na dochodzenie roszczeń przez inne podmioty.

W zakresie prawa pracy reprezentujemy pracodawcę w sporach ze stosunku pracy oraz w sprawach o odszkodowania za wypadki przy pracy, w pracy i choroby zawodowe. Udzielamy porad dotyczących nawiązywania stosunku pracy, przy sporządzania umów o pracę, regulaminów wewnętrznych, sporządzania porozumień, reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie klauzuli o zakazie konkurencji i o tajemnicy przedsiębiorstwa.

Adwokat Lesko

Obsługa klientów indywidualnych w Lesku

kancelaria prawna ropczyceNasza kancelaria adwokacka zapewnia również pomoc prawną i konsultacje dla osób prywatnych. Podejmujemy się większości spraw z prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego. Do najczęściej prowadzonych spraw jakimi zajmują się m.in nasi adwokaci należą sprawy o:

- zaprzeczenie ojcostwa,
uporczywe nękanie,
dział spadku,
uprowadzenie dziecka przez rodzica,
wyłączenie ze spadku rodziny,
rozdzielność majątkowa,
rozwód z orzeczeniem o winie,
rozdzielność majątkowa,
ograniczenie władzy rodzicielskiej.

Jeżeli chcesz aby Twoją sprawą zajął się prawnik specjalista z konkretnej dziedziny zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie w kancelarii adwokackiej w centrum Rzeszowa lub w Lesku. Na podstawie materiału ocenimy szansę poprowadzenia sprawy przez kancelarię adwokacką.

Dobry adwokat Lesko