Kancelaria Adwokacka
adw. Kinga Duduś

Adwokat Krosno

adwokat krosno

Nasza kancelaria prawna z Rzeszowa prowadzi w ramach usług prawnych obsługę prawną firm, podmiotów gospodarczych z Krosna. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm przewozowych, transportowych, kurierskich i logistycznych działających w oparciu o prawo transportowe. Z naszych porad prawnych korzystają również firmy produkcyjne, usługowe, handlowe różnych branż.

Obsługa prawna firm Krosno

Obsługa prawna firm jest zawsze dopasowywana do potrzeb i profilu każdej firmy. Prowadzimy ją doraźnie udzielając porad w celu rozwiązywania powstających problemów lub w formie abonamentu. Obsługa prawna firm w formie abonamentu daje możliwość korzystania z pomocy prawnej w dowolnej chwili.

Skutecznei dochodzimy należności od nierzetelnych kontrahentów z niezapłaconych faktur, umów, nierzetelnie wykonanych robót. Pomagamy również w zabezpieczaniu firm przed egzekucjąze strony innych podmiotów. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z pracownikami wynikających ze stosunku pracy (dotyczące rozwiązania umowy o pracę, wynagrodzenia, urlopów, nadgodzin) oraz w sprawach o odszkodowania zaqq wypadki w czasie pracy i choroby zawodowe.

Adwokat Krosno

Stwierdzenie nabycia spadku

kancelaria prawna krosnoKlientom indywidualnym zapewniamy porady prawne w Krośnie oraz w Rzeszowie oraz telefonicznie. Reprezentujemy klientów na każdym etapie postępowania w tym przygotowawczym, przed sądem we wszystkich instancjach oraz w postępowaniu kasacyjnym i wykonawczym. Zajmujemy się prawem rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym, karnym, prawem pracy i gospodarczym. W imieniu naszych klientów pomagamy dochodzić skutecznie wysokich odszkodowań.

Prowadzimy sprawy dotyczące:

- rozwodów w tym o rozwód z orzeczeniem winy,
- unieważnienia testamentu,
- o zabór pojazdu,
stwierdzenie nabycia spadku,
- pomagamy składać wniosek o ogłoszenie upadłości,
- podział majątku wspólnego małżonków,
- o alimenty w tym (egzekucja alimentów, obniżenie/podwyższenie alimentów),
- ustanowienie rozdzielności majątkowej,
- uznanie / zaprzeczenie ojcostwa,
- ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem, inne.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy prawnej zadzwoń, napisz lub umów się z nami na spotkanie w Rzeszowie lub w umówionym terminie w Krośnie.

Dobry adwokat Krosno